ELEKTROMONTER

EXPANDER

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na terenie Krakowa kandydata na stanowisko ELEKTROMONTER.

Oferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie jest wprost proporcjonalne do ilości godzin przepracowanych (nadgodziny płatne).

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie techniczne zasadnicze, zawodowe lub średnie
-doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
- ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki,
- umiejętność pracy w grupie
- uprawnienia SEP - mile widziane
- uprawnienia UDT - mile widziane

Prezentacja firmy

Expander – na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Specjalizujemy się w bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis