Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie prac związanych z budową instalacji elektrycznych różnego typu urządzeń dźwignicowych
  • Konserwacje i naprawy urządzeń dźwignicowych będących w eksploatacji
  • Wykonywanie prac elektrycznych przy montażu i demontażu urządzeń dźwignicowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne I technik elektryk, elektronik) lub wyższe elektryczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego, a w szczególności schematów elektrycznych
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji ,,E" uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci do 1kV oraz uprawniające do wykonywania pomiarów elektrycznych skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz rezystacji izolacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w sympatycznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie z zakresu oferowanych przez firmę urządzeń i rozwiązań technicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą od 25 lat działającą w branży dźwignicowej. Filare... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Energetyka