Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektromonter

Miejsce pracy: Budowy zlokalizowane w kraju i zagranicą

Obecnie dla naszego Klienta – firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie montażu systemów transportu technologicznego i obiektów przemysłowych w związku z jej intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

• Montaż instalacji elektrycznej na urządzeniach i instalacjach przemysłowych oraz elementów automatyki przemysłowej w obiektach przemysłowych

Wymagania:

• Doświadczenie związane z montażem instalacji elektrycznych AKPiA tzn.: tras kablowych, kabli, przewodów elektrycznych, szaf sterowniczych, sterowników PLC z osprzętem, aparatury łączeniowej niskiego napięcia, falowników z osprzętem, czujników

• Uprawnienia SEP do 1 kW

• Gotowość do częstych wyjazdów

• Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

• Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

• Bezpłatne zakwaterowanie i transport

• Interesującą pracę w dużych międzynarodowych firmach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (w temacie proszę podać nazwę stanowiska)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.