Elektromonter -Wysokie zarobki

OTTO Work Force

Reńska Wieś, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reńska Wieś

Obecnie dla naszego Klienta będącego światowym liderem w zakresie systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Elektromonter

Praca stała

Miejsce pracy: Reńska Wieś k/Kędzierzyna Koźla

Region: Opolskie

Nr. Ref. SM/ELBEF/09/2016

Opis stanowiska pracy

  • Montaż i podłączanie maszyn
  • Montaż i testowanie elementów automatyki bram
  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Odpowiedzialność za wykonywanie swoich obowiązków
  • Rzetelność i dokładność,

Mile widziane

  • Znajomość automatyki stosowanej w branży ogrodzeniowej
  • Znajomość automatyki, pneumatyki, hydrauliki.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Miłą atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.