Elektromonter szaf sterowniczych- zagranica, Niemcy

Personnel International BPO Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, 42-600, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr certyf. 5703) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektromonter szaf sterowniczych

Miejsce pracy: całe Niemcy

Obowiązki:

  • instalacja kabli o napięciu 24V/230V/400 V
  • budowanie szaf sterowniczych
  • wypełnianie świadectw
  • sprawdzanie i kontrola schematów połączeń
  • roboty mechaniczne
  • układanie i przygotowywanie tras kablowych
  • wykonywanie przyłączeń budowlanych do 500V
  • montaż instalacji oświetleniowych
  • wykonanie instalacji uziemienia
  • szukanie błędów
  • budowa szaf rozdzielczych
  • pomiary, ustawienia i szukanie błędów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę
  • pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju osobistego

Rekrutację prowadzą biura w Zielonej Górze, Rzeszowie oraz Gliwicach!

Wymagania

  • znajomość szaf rozdzielczych i sterowniczych
  • uprawnienia do 500V (użytkownik)
  • znajomość sieci (IT-, TN-C, TN-S)
  • umiejętność obsługiwania systemów sterowniczych (PLS/SPS)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć wyjazdu za granicę
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu
  • znajomość różnorodnych silników
  • znajomość technik pomiarowych (ciśnienie, temperatura)

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie