Elektromonter przemysłowy

IPF GROUP S.A.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy : ok Stuttgartu

Opis stanowiska:
- instalacja urządzeń,
-okablowanie czujników i wentyli,
-montaż i okablowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunku,
-pomoc w montażu maszyn i urządzeń jak i komponentów,
-montaż kanału z kablami,
-zakładanie i podłączanie przewodów i linii danych;
-umiejętność czytania schematów elektrycznych i przeprowadzania;
-przeprowadzanie badań na zgodność z normami VDE;

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, -
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość zdalnego załatwienia formalności
- możliwość dłuższej współpracy

Wymagania

Wymagania:
-2-letnie doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
-umiejętność pracy zespołowej ukierunkowanej na klienta
-prawo jazdy
-mile widziane osoby dysponujące samochodem na wyjazd
-czytania schematów

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji