Elektromonter / Projektant/ Kierownik budowy/ Operator żurawia

Work & People Sp. z o.o.

Wschowa, lubuskie

Opis stanowiska pracy

PROJEKTANT:
Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi inwestorów, oraz obowiązującymi przepisami i normami,  wykonywanie projektów branżowych,  wykonywanie wycen, oraz kosztorysów, wykonywanie projektów wykonawczych
 ELEKTROMONTER :
Montaż linii wysokiego napięcia, średniego napięcia,  montaż stacji transformatorowych,

KIEROWNIK BUDOWY:
Przygotowanie zadania do realizacji    (harmonogramy,budżety),opracowanie harmonogramu,  kontrola i realizacja harmonogramu,  rozliczenie zadania

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO:
Stawianie konstrukcji kratowych słupów WN,
Montaż linii wysokiego napięcia, średniego napięcia

Wymagania

Projektant
 Uprawnienia budowlane do projektowania robotami bez ograniczeń w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,  przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,  uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru bez ograniczenia napięcia,  dobra obsługa MS Office, AutoCAD, prawo jazdy kat.B

Elektromonter:
 Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru bez ograniczenia napięcia, brak  lęku wysokości,  wykonywanie głowic i muf średniego napięcia, uprawnienia alpinistyczne, prawo jazdy kat.B

Kierownik budowy:
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,  przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,  uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru bez ograniczenia napięcia, dobra obsługa MS Office, AutoCAD,  elastyczne zarządzanie zasobami ( RMS ), prawo jazdy kat.B

Operator żurawia samojezdnego( dźwigowy):
Uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego IIŻ( żurawie samojezdne) min do 55T,
prawo jazdy kategorii B,C ( mile widziane prawo jazdy kategorii C+E)

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria