Elektromonter pojazdów trakcyjnych

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- ocena stanu technicznego zespołów i układów pojazdu związanych z bezpieczeństwem ruchu
- dokonywanie napraw bieżących pojazdów trakcyjnych
- wykonywanie pomiarów i i sporządzanie kart pomiarowych dla zespołów i podzespołów lokomotyw

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
- doświadczenie na adekwatnym stanowisku w branży kolejowej
- znajomość budowy pojazdów trakcyjnych oraz podzespołów elektrycznych
- dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym
- chęć do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji