Elektromonter Kolejowych Pojazdów Trakcyjnych

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac związanych z utrzymaniem w sprawności technicznej pojazdów trakcyjnych
- usuwanie typowych uszkodzeń
- korzystanie z Dokumentacji Systemu Utrzymania Pojazdu Kolejowego
- wykonywanie pomiarów i sporządzanie kart pomiarowych

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie min. średnie (kierunek elektyrczny / elektroniczny)
- min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność i dobra ogranizacja pracy
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- dodatkowymi atutami będą: uprawnienia SEP, uprawnienia do dokonywanie okresowych kontroli, konserwacji, napraw urządzeń bezpieczeństwa CA i SHP,
- mile widziana znajomość budowy i zasady działania pojazdów trakcyjnych

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- szkolenia zawodowe
- możliwosć awansu zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis