Elektromonter / Instalator systemów automatyki przemysłowej

Nordamar Sp. z o.o. Sp. k.

81-335 Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Elektromonter / Instalator instalacji automatyki przemysłowej
Nordamar oferuje wysoką jakość usług w dziedzinie automatyki. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem, uruchomieniem, przeglądem przemysłowych jak i morskich systemów automatyki. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko.
Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe (elektryk lub pokrewne)
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi
• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
• Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych i zagranicznych
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
• Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem

Zadania:
• Budowa, montaż, wyposażanie, oprzewodowanie rozdzielnic elektrycznych
• Realizacja prac wg dokumentacji technicznej
• Rejestrowanie czasu pracy poświęcanego na poszczególne zlecenia
• Montaż tras kablowych oraz kabli na maszynach i urządzeniach
• Montaż systemów automatyki i sterowania na maszynach i urządzeniach
• Praca przy zleceniach realizowanych na terenie kraju i za granicą
Oferujemy:
• możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę w młodym, profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
• stabilne zatrudnienie
• niezbędne narzędzia do pracy
• pakiet świadczeń socjalnych
• możliwość szkoleń i awansu w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Norda-Mar oferuje wysoką jakość usług w dziedzinie automatyki. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis