Elektromonter Instalacji Elektrycznych

GPW Inżynieria Sp. z o.o.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej do 1 kV oraz urządzeń elektrycznych do 110 kV.

Wymagania

1. Wykształcenie techniczne elektryczne.
2. Uprawnienia energetyczne - Grupa G1 "D" i "E".
3. Umiejętność pracy na komputerze (obsługa programów Microsoft Office, Excel, Word oraz MegaCad).
4. Prawo jazdy kategorii "B".
5. Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych:
- ochrony przeciwporażeniowej;
- ochrony odgromowej;
- urządzeń elektrycznych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką należącą do grupy kapitałowej Górnośląskiego Przedsiębio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie