Elektromonter Instalacji Elektrycznej Przemysłowej

Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o. o.

80-550 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- usuwanie przyczyn awarii, diagnozowanie usterek w obwodach sterowania i zasilania
- wykonywanie przeglądów technicznych, prac konserwacyjno-remontowych, montaż nowych instalacji elektrycznych oraz oświetleniowych
- instalowanie oraz uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji, oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem „Rekrutacja – Elektromonter instalacji przemysłowej”.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz.833, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych są Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych „FOSFORY” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-550), ul Kujawska 2, zwana dalej Spółką,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy Elektromonter instalacji przemysłowej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz.833, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”.
Informujemy, iż aplikacje bez w/w klauzuli nie będą rozpatrywane.

Wymagania

- wykształcenie preferowane min. średnie o profilu elektrycznym / elektroenergetycznym
- min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- wysokie zdolności manualne, łączeniowe
- aktualne uprawnienia elektryczne (grupa I) SEP E do 1 kV, powyżej 1kV (mile widziane)
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
- umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
- dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- ciekawą pracę w dużej, stabilnej firmie
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- atrakcyjny pakiet medyczny

Prezentacja firmy

Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych są Zakładem ze 100-letnią tradycją.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka