Elektromonter/Elektryk, Poznań

AJ Inwest Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Elektromontera należy:

- Realizacja procesu montażu i naprawy instalacji elektrycznych na obiektach budowlanych

- Samodzielna praca z rysunkiem technicznym

Opis stanowiska pracy:

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

- rozpoczęcie prac: dostępna od zaraz

- realizacja przydzielonych zadań najczęściej w grupach min. dwuosobowych

Wymagania

Wymagania odnośnie stanowiska:

- Wykształcenie co najmniej zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie elektryk

- Dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryk lub Elektromonter

- Uprawnienia SEP

- Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi

- Dokładność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie

- Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie (okres próbny: 2 miesiące)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Niezbędne narzędzia pracy

- Bardzo dobre warunki pracy (praca w budynkach, zaplecze socjalne)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV

Prezentacja firmy

AJ Inwest Spółka z o.o. świadczy usługi z zakresu instalacji elek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie