ELEKTROMONTER ELEKTRYCZNYCH INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

Elsta Sp. z o.o.

Szwecja, Anglia, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Elsta Sp. z o.o., firma działająca w branży elektroenergetycznej, w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref: E/2016, miejsce pracy: Szwecja, Anglia, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • montaż tras kablowych,
  • instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych,
  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,
  • prace pomiarowe.

Nasz oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które:

  • mają kilkuletnie doświadczenie w pracy przy obiektach przemysłowych typu elektrownie, elektrociepłownie, spalarnie, pompownie, oczyszczalnie, rafinerie, huty (preferowane osoby, które pracowały na takich obiektach),
  • posiadają wykształcenie elektryczne (oraz uprawnienia SEP do 1 kV),
  • potrafią czytać dokumentację techniczną,
  • potrafią współpracować w zespole, a w swojej pracy są staranne i zorganizowane,
  • mile widziane, jeżeli mają doświadczenie w kierowaniu małą grupą – 2-3 mniej doświadczonych elektryków,
  • są dyspozycyjne i gotowe do wyjazdów na terenie Polski jak i za granicą ( w zależności od tego, gdzie firma prowadzi prace),
  • posiadają prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • mogą rozpocząć pracę w ciągu 7 DNI od daty przesłania ankiety rekrutacyjnej oraz rozmowy rekrutacyjnej ( rozmowy prowadzone są w Kozienicach lub siedzibie spółki)

Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy pod presją czasu, ale także silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania.

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej zarówno w kraju jak i na rynku europejskim
  • comiesięczny system premiowy uzależniony od jakości i wydajności pracy;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmujące zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych);
  • kartę Multisport (z możliwością korzystania także przez członków rodziny);
  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW.

Pracownicy, w ramach pracy w delegacji mają zapewnione m.in.:

  • nieodpłatnie zakwaterowanie i transport
  • codzienny lokalny transport na/z budowy
  • ciepły posiłek na budowie w dni robocze
  • koszty zjazdów do domu – częstotliwość co ok 2-3 tygodnie ( przy pracy w Polsce)

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny). Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy dopisać klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133poz.883 z dn. 29.08.1997).

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat.<br/>Doświadczenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Energetyka