ELEKTROMONTER - BRYGADZISTA

MTM Projekt Sp. z o.o.

Wilcza k/ Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Podział zadań w podległym zespole oraz kontrola ich realizacji
- Wsparcie merytoryczne podległych pracowników przy realizacji prac montażowych
- Analiza schematów elektrycznych
- Dobór podzespołów i odpowiednich materiałów zgodnie z projektem instalacji elektrycznych
- Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa plus premie)
- Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w środowisku specjalistów
- Możliwość rozwoju poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach
- Otwartość na innowacyjne rozwiązania
- Dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie
- Możliwość elastycznych godzin pracy
- Wsparcie i praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania

- Wiedza z zakresu urządzeń elektrycznych
- Minimum 3 letnie doświadczenie z zakresu instalacji elektrycznych
- Organizowanie swojej pracy i swojego zespołu oraz wyznaczanie priorytetów
- Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
- Umiejętność czytania schematów dokumentacji elektrycznej
- Doświadczenie w automatyce będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

MTM Projekt Sp. z o.o. specjalizuje się w zintegrowanej obsłudze inwesty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis