ELEKTROMONTER - BRYGADZISTA

EF Systemy Sp. z o.o.

Poznań , wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

EF SYSTEMY Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma w branży elektrycznej I elektroenergetycznej na rynku polskim Cechująca się dobrą jakością wykonywanych usług i pełnym wsparciem dla naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na stanowisko:

(Poznań i okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• planowanie oraz organizacja pracy podległej brygady
• nadzór nad terminową realizacją zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem prac
• zapewnienie wysokiej jakości wykonania zadań powierzonych brygadzie
• samodzielność w zakresie powierzonych zadań
• organizacja pracy własnej i podległych pracowników
• wykonywanie prac związanych z wykonawstwem i serwisem instalacji elektrycznych oraz elektroenergetycznych w budownictwie

Wymagania

• doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych I teletechnicznych w budownictwie (warunek konieczny)
• uprawnienia SEP E i D
• wykształcenie zawodowe
• znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki
• umiejętność czytania schematów elektrycznych
• dyspozycyjność (czasami praca na terenie Wielkopolski)
• umiejętność współpracy z zespołem

OFERUJEMY

• możliwość rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów
• pracę na terenie Poznania I okolic
• współpracę w miłym zespole
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość przedłużenia umowy lub stałego zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne (CV lub życiorys) proszę opatrzyć numerem referencyjnym w temacie e-maila i wysłać na poniższy adres. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane). W tytule wiadomości wpisać numer referencyjny: BR/12/15/PO.

PRZYKŁAD KLAUZULI: ,,Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Prezentacja firmy

EF SYSTEMY SP Z O.O. to prężnie rozwijająca się firma
w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie