Opis stanowiska pracy

Do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osób zainteresowanych pracą w dziale utrzymania ruchu na stanowisku:

ELEKTROMECHANIK

Nr Ref.: UR/11/2016, liczba wakatów:2, oferta pracy stałej

Będziesz odpowiedzialny za:
- Bieżące usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych,
- Konserwacje maszyn i urządzeń,
- Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń,
- Przestrzeganie przepisów bhp i p.poż

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie elektryczne,
- Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu - co najmniej 1 rok pracy,
- Znajomość mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki, instalacji elektrycznych,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,
- Aktualne badania wysokościowe,
- Uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektromechanicznych do 1 KV,
- obsługa komputera,
- Odpowiedzialność, spostrzegawczość, dokładność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
- mile widziane: Uprawnienia spawacza elektrycznego.

Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowę o pracę bezpośrednio przez Electrolux;
- Uczciwe warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- Pracę w zgranym i solidnym zespole,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach.

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie aplikacji do dnia 11.12.2016r. do Działu Rekrutacji Electrolux w Siewierzu lub przesłanie na adres email z dopiskiem Nr Ref.: UR/11/2016

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Prezentacja firmy

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis