Opis stanowiska pracy

Maintpartner ASI Sp. z o. o. świadczy usługi prewencyjnego utrzymania ruchu dla przedsiębiorstw przemysłowych prowadzone na zasadzie outsourcingu.
Nasze usługi obejmują obszar infrastruktury produkcyjnej oraz techniczne utrzymanie budynków i ich wyposażenia. Dostarczamy krojone na miarę rozwiązania w zakresie usług przemysłowych, które są stale doskonalone i rozwijane. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych jak również utrzymywania infrastruktury budynków przemysłowych. Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa podkarpackiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik
Nr ref: 24/ELM/RZE/2014
Miejsce pracy: Rzeszów

Do podstawowych zadań na tym stanowisku należą:
- Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym i elektrycznym.
- Wykonywanie bieżących napraw i usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz instalacji
- Wykonywanie rysunków technicznych części do maszyn i urządzeń
- Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn
- Wspieranie zespołu w rozwiązywaniu występujących problemów technicznych
- Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu pracowników

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Wymagania

Wymagania jakie powinien spełniać idealny kandydat na tym stanowisku:
- 3- letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
- Mile widziane doświadczenie w zakresie koordynowania prac kilkuosobowego zespołu
- Wykształcenie średnie techniczne - mechanika
- Uprawnienia SEP G2 – E; G3 – E; G1 – E
- Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej
- Analityczne myślenie
- Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
- Predyspozycje do pracy pod presją czasu i zadań
- Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)

Prezentacja firmy

Maintpartner świadczy usługi w zakresie utrzymania ruchu, eksploatacji i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji