Elektromechanik

DHL Parcel

Głuchowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

MAMY DLA CIEBIE CIEKAWĄ PROPOZYCJĘ*:

  • oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • otrzymasz bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników),
  • zadbamy o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),
  • troszczymy się o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji dnia dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),
  • docenimy Twój staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy – Człowiek Kwartału, Człowiek Roku),
  • ponadto oferujemy:
    • zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy,
    • dostęp do platformy rabatowej.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • wykonywanie prac technicznych i gospodarczych na terenie Terminala,
  • konserwacja urządzeń technicznych w Terminalu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka,
  • uprawnienia SEP typu E do 1 kV,
  • doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu napraw urządzeń,
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych,
  • wymagana podstawowa znajomość aplikacji biurowych (Outlook, Excel),
  • komunikatywność,
  • orientacja na szczegóły i rzetelność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Administratorem danych osobowych jest DHL Parcel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823) przy ul. Osmańskiej 2. W przypadku wyrażenia zgody (zgoda nr 2), Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane również w celach przyszłych rekrutacji. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych, w zakresie wynikającym z art. 22 ¹ Kodeksu pracy, jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikającym z powołanego przepisu jest dobrowolne i opiera się o wyrażoną zgodę. Nie podanie ww. danych spowoduje jednak brak możliwości kontaktu ze strony DHL Parcel Polska Sp. z o.o.. Z uwagi na to proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę.

„Wyrażam zgodę DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na przetwarzanie - w związku z niniejszym procesem rekrutacyjnym - moich danych osobowych, w zakresie szerszym niż to wynika z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy.”

Jeżeli życzy sobie Pani/Pan, aby po zakończeniu rekrutacji Pani/Pana CV pozostało w bazie danych DHL Parcel Polska Sp. z o.o. w celu wykorzystania w przyszłości, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę – (zgoda nr 2):

„Wyrażam zgodę DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych moich dokumentów aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

DHL jest częścią największej na świecie grupy logistycznej, Deuts... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne, Praca Automatyka