Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy należącej do wiodących producentów systemów magazynowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

mechanik

Nr ref.: 21460
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • naprawa, regulacja i konserwacja urządzeń
  • dbałość nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń
  • szybkie i skuteczne usuwanie zgłaszanych awarii urządzeń i/lub maszyn
  • sporządzanie raportów dot. przeprowadzanych prac serwisowych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac serwisowych
  • kontrola i uruchamianie urządzeń zautomatyzowanych

Oczekiwania:
  • wykształcenie mechaniczne
  • min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane na podobnym stanowisku; praktyczna znajomość mechaniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku będącej wiodącym producentem systemów magazynowania
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)