Gi Group Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:
 Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń
 Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń
 Inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. Serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacja

Wymagania:
 Praktyczna znajomość elektryki, mechaniki
 Znajomość zagadnień technicznych: pneumatyka, hydraulika siłowa, układy sterowania oraz systemy napędowe
 Uprawnienia SEP E1 do 1kV, mile widziane po wyżej 1kV
 Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: Elektryczne, Mechatronika, Automatyka)
 Mile widziana znajomość automatyki
 Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
 Umowa o pracę tymczasową
 Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
 Pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie PZU)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.