Cooper Standard Polska Sp. z o.o.

Elektromechanik

Od: Cooper Standard Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dzierżoniów - 50 km Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne

Główne zadania:

  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń
  • Codzienna kontrola maszyn i urządzeń tz. Serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacja
  • Usuwanie problemów elektronicznych i elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki
  • Poparta praktyką znajomość zagadnień technicznych: automatyka, pneumatyka, hydraulika siłowa, układy sterowania oraz systemy napędowe
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji , mile widziane w zakresie dozoru
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: Elektryczne, Automatyka )
  • Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

Umiejętności pracy w zespole, determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, systematyczności, dyspozycyjności, samodzielności, elastyczności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku, dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji. Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.