Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i narzędzi
  • koordynowanie prac w dziale Utrzymania Ruchu.
  • rozwiązywanie problemów w zakresie organizacji działań zespołu
  • zarządzanie procesem usuwania awarii maszyn i urządzeń
  • wdrażanie i stałe doskonalenie działań prewencyjnych.
  • udział w projektach optymalizujących i usprawniających produkcję.
  • współtworzenie polityki narzędziowej oraz nadzorowanie jej.
  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych, przezbrajanie linii oraz udział w pracach modernizacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach oraz zamawianie części zamiennych do maszyn i urządzeń

Wymagania

Wymagane:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub inżynierskie
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP
  • zdolności analityczne z umiejętnością rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność planowania i współpracy
  • czytanie schematów elektrycznych

Prezentacja firmy

Zakład Wielobranżowy „Sport Produkt” funkcjonuje na rynku od 1995... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne