Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Żarowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:Elektromechanik

OPIS STANOWISKA:

1. Nadzór nad rozdzielniami wydziałowymi, szafami z aparaturą stycznikowo-
przekaźnikową, punktami sterowniczymi, napędami elektrycznymi.
2. Zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego i ekonomicznego ruchu urządzeń
i instalacji.
3. Przeprowadzanie przeglądów zapobiegawczych i robót konserwacyjnych.
4. Usuwanie usterek i uszkodzeń występujących podczas pracy urządzeń.
5. Dążenie do optymalnego wykorzystania parku maszynowego w oparciu
o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego.

OFERUJEMY:

1. Wynagrodzenie stałe + premia.
2. Dofinansowane posiłki.
3. Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.
4. Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

WYMAGANIA:

1. Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie zawodowe o kierunku:
elektromechanik, elektryk, ślusarz-mechanik.
2. Doświadczenie zawodowe 2-3 lata na podobnym stanowisku.
3. Wiedza z zakresu mechaniki i elektrotechniki.
4. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
5. Mile widziane uprawnienia SEP E1kV.
6. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic.
7. Umiejętność rozwiązywania problemów.
8. Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis