ELEKTROMECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu

VIRTU Production sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Od: VIRTU Production sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Naprawa i konserwacja maszyn
  • Reagowanie na zgłoszenie awarii maszyn
  • Serwisowanie maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Uzupełnianie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie mechaniczne lub elektryczne
  • Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, schematów maszyn i urządzeń
  • Mile widziane podstawy elektroniki
  • Uprawnienia SEP min. 1kV
  • Gotowość do pracy na hali produkcyjnej
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Obsługa komputera na poziomie dobrym
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji