elektromechanik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisku:

Nr ref.: 38038
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie fizycznych prac elektromechanicznych (z przewagą mechanicznych) w ramach remontów profilaktycznych, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych
  • bieżące diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne (elektro-mechaniczne)
  • 3 letnie doświadczenie na zakresie utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • wysoka kultura techniczna
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość automatyki przemysłowej, umiejętność spawania i obróbki skrawaniem, wiedza praktyczna w zakresie prewencyjnego utrzymania ruchu

Oferta:
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach z zakresu utrzymania ruchu w zaawansowanym technologicznie zakładzie produkcyjnym
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie podstawowe oraz premia roczna i kwartalna
  • pakiet medyczny oraz socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)