Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie ciągłości procesu produkcji - bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Nadzór nad dokumentacją techniczną
• Prace elektro-montażowe
• Modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego
• Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
• Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
• Realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń

Wymagania

• Doświadczenie w pracy dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

• Ogólna wiedza elektryczna

• Znajomość układów hydrauliki i pneumatyki

• Duże zdolności i motywacja do szybkiego uczenia się

• Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

• Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu maszyn

• Samodzielności w rozwiązywaniu problemów

• Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji

• Duży zakres samodzielności

• Dobrą atmosferę w pracy w firmie zorientowanej na pracownika

Prezentacja firmy

PLASTIC OMNIUM Auto Inergy Poland Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji