Elektromechanik (m/k)

Trenkwalder

Gliwice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Obowiązki:
  • konserwacje oraz remonty maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie i naprawa drobnych awarii elektrycznych,
  • nadzorowanie i zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
  • przeglądy bieżące i okresowe.
Wymagania:
  • wykształcenie - średnie lub zawodowe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • praktyczna znajomość, pneumatyki, hydrauliki, elektryki oraz prostej automatyki - mile widziane,
  • uprawnienia SEP E do 1kV - warunek konieczny,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze (MIG,MAG),
  • praca w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie zlokalizowanej w Gliwicach,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (bezpłatne posiłki, dofinansowanie do wczasów "pod gruszą" oraz karty Multisport itp.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy