ELEKTROMECHANIK/AUTOMATYK/ ELEKTRONIK

Essel Propack Polska Sp. z o.o.

Międzyrzecz, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Miejsce pracy: Międzyrzecz

Zakres obowiązków:
• zapewnienie bieżącej pracy maszyn,
• usuwanie usterek i awarii,
• dokonywanie napraw w zakresie mechanicznym,
• przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn,
• gromadzenie danych o awariach i ich analiza oraz określanie przyczyn.

Od kandydatów oczekujemy:
• min 2- letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• wykształcenia technicznego (mechanika, budowa maszyn, automatyka),
• aktualnych uprawnień elektrycznych,
• znajomości automatyki przemysłowej(maszyn posiadających moduły sterujące),
• umiejętności naprawy maszyn, które posiadają wiele czujników,
• umiejętności podejmowania decyzji,
• samodzielności po 3 miesiącach pracy,
• umiejętności tworzenia planów przeglądów,
.• gotowość do pracy w systemie 4 brygad

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
• pracę w młodym zespole,
• szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia,
• wsparcie doświadczonych członków zespołu.

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres mailowy bądź:
Dział Personalny; Essel Propack Polska Sp. z o.o.
ul. Mahatmy Gandhiego 1
66-300 Międzyrzecz

Tel. 95 742 79 61,
z dopiskiem: “ELEKTROMECHANIK”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Essel Propack Polska Sp. z o.o. jest polskim producentem opakowań... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie