Elektro monter elektryk - montażysta paneli słonecznych

IPF GROUP S.A.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie Francji przy dużych projektach przemysłowych

Oferujemy:
- organizacja dojazdu na miejsce pracy i na miejscu (samolot, autokar lub własny samochód-umowa na amortyzacje i kilometrówkę)
- organizacja zakwaterowania
- Internet na kwaterze
- możliwe zaliczki 2 razy w miesiącu
- 43 godziny tygodniowo
- francuska umowa o pracę,ubezpieczenie

Wymagania

Doświadczenie w zawodzie elektryk i elektromonter
Doświadczenie przy montażu paneli słonecznych - bezwzględnie wymagane

Proszę opisać w cv miejsca/projekty i rodzaj wykonywanych prac

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka