Opis stanowiska pracy

Firma komputerowa Habar z Rybnika zatrudni osobę na stanowisku:

ELEKTRONIK

Opis stanowiska pracy:

    • diagnostyka usterek
    • naprawa i serwisowanie sprzętu komputerowego
    • montaże zestawów komputerowych
    • instalacje i naprawa oprogramowania systemowego

      Wymagania

        • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
        • wykształcenie minimum średnie kierunkowe
        • prawo jazdy kategorii B

           Oferujemy

          • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę
          • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy i doskonalenia umiejętności

          Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

          Prezentacja firmy

          Od 1990 roku działamy w branży IT w Rybniku oraz na terenie ROW. Oferuje... Rozwiń

          Dodatkowe informacje

          Ostatnia aktualizacja:
          11/02/2015
          Wymiar etatu:
          Pełny etat
          Rodzaj umowy:
          Na czas określony
          Liczba wakatów:
          1
          Min. doświadczenie:
          1 rok
          Min. wykształcenie:
          Średnie zawodowe
          Branża / kategoria:
          Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Internet / e-commerce