Electrical, Automation Supervisor

IPF GROUP S.A.

Francja / Cały Świat, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jest odpowiedzialny za przygotowanie,montaż, instalacje i przebieg całego projektu pod kątem elektryki i automatyki.
Jest odpowiedzialny za realizacje projektu.

Opis stanowiska:

-udział w określaniu zasobów i środków do realizacji projektu
-kontroluje zasób odpowiednich narzędzi i sprzętu na czas całego projektu
-zapewnia prowadzenie dokumentacji technicznej i archiwizacje niezbędnych dokumentów
-przewiduje potrzeby pracy i wdrożenie koniecznych alternatywnych rozwiązań
-odpowiedzialny za komunikację z klientem na miejscu projektu
-odpowiedzialny za finalny commissioning
-odpowiedzialny za pozwolenia i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa wszystkich pracowników
-organizacja szkoleń jeżeli tego wymaga klient albo projekt
-organizacja szkoleń dla nowych pracowników

OFERUJEMY :

-PRACA W ZALEŻNOŚCI OD ZAPOTRZEBOWANIA, W RÓŻNYCH LOKALIZACJACH NA CAŁYM ŚWIECIE
-PRZELOTY , MIESZKANIE ORAZ JEDZENIE PO STRONIE PRACODAWCY
-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
-UMOWA O PRACĘ FRANCUSKA
NA TYM ETAPIE PROSZĘ O PRZESŁANIE CV W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM ( BĄDŹ FRANCUSKIM )

Wymagania

-doświadczenie na takim stanowisku
-studia wyższe o takim lub podobnym profilu
-język angielski - bardzo dobry
-język francuski - mile widziany
-umiejętność obsługi AUTOCAD
-doświadczenie na projektach stoczniowych, petrochemicznych lub offshore
-umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca