Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji form doskonalenia nauczycieli z terenu województwa łódzkiego z następującej tematyki:

Strategia doboru zadań i metod ich rozwiązywania w kontekście wykorzystania potencjału ucznia/klasy
Uczniowie z autyzmem, zespołem Aspergera w szkole ogólnodostępnej
Edukacja językowa małego dziecka
Praca z najmłodszymi uczniami w świetlicy szkolnej
Kształtowanie umiejętności psychospołecznych na lekcjach wychowania fizycznego jako element edukacji zdrowotnej
Badanie osiągnięć szkolnych uczniów
Kształtowanie kompetencji czytelniczych i informacyjnych
Współczesne zagrożenia rozwoju młodego człowieka – wyzwania dla szkoły i wychowawców
Nowoczesny proces kształcenia w szkole zawodowej
Behawioralne metody oddziaływań wobec dziecka
z trudnościami w zachowaniu
Organizacja kształcenia specjalnego w szkołach ogólnodostępnychi integracyjnych
Zaburzenia zdrowia i rozwoju dzieci i młodzieży wynikające z zaniku więzi rodzinnych
Edukacja obywatelska i patriotyczna
Rola i zadania nauczycieli i rodziców w procesie zmiany agresywnych zachowań uczniów
Interwencja kryzysowa w środowisku szkolnym

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje ekspertów zainteresowanych prowadzeniem szkoleń z wyżej wymienionego zakresu.

Termin realizacji szkoleń: do 30 listopada 2016r., szczegółowy termin realizacji pozostaje do uzgodnienia.
Łączny wymiar szkolenia: 20 godzin dla każdego z wymienionych tematów
Wymiar dzienny szkolenia: 6-7 godzin

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe dla danej tematyki z przygotowaniem pedagogicznym,
- szkolenie w zakresie pomiaru dydaktycznego (lub inne umożliwiające prowadzenie szkoleń dla danej tematyki),
- doświadczenie w postaci 5 lat stażu pracy w gimnazjum/szkole ponadgimnazjalnej,
- doświadczenie rozumiane jako przeprowadzenie co najmniej 5 szkoleń dla nauczycieli w zakresie objętym danym tematem.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting