Ekspert ds. Zakupów (zakup usług profesjonalnych, ogólnofirmowych oraz HR)

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i prowadzenie efektywnego procesu negocjacji, pełnienie funkcji lidera zespołu negocjacyjnego;
  • Współpraca z Dostawcami – utrzymanie i rozwój profesjonalnych kontaktów;
  • Tworzenie, monitorowanie i regularna aktualizacja bazy Dostawców celem szybkiego i efektywnego wyboru źródła dostawy;
  • Tworzenie strategii zakupowych i ich egzekwowanie;
  • Raportowanie zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji;
  • Prowadzenie projektów dot. standaryzacji zakupów towarów i usług;
  • Dokonywanie oceny Dostawców – zgodnie z wymogami procedury oceny i ewaluacji Dostawców;
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielnym zarządzaniem kategorią zakupową (z obszaru zakupów nieprodukcyjnych);
  • Udowodnione historyczne wyniki i sukcesy w negocjacjach;
  • Wykaształcenie wyższe;
  • Zdolności negocjacyjne – umiejętności prowadzenia zaawansowanych negocjacji handlowych;
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami;
  • Zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie); znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie, planowania, myślenia strategicznego;
  • Umiejętność pracy pod presją oraz zarządzania sytuacją kryzysową;
  • Umiejętności komunikacyjne / interpersonalne;
  • Umiejętność wyszukiwania niestandardowych rozwiązań i ich wdrażania (innowacyjne podejście do zarządzania kategorią);
  • Bardzo dobre umiejętności budowania relacji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, nastawienie na współpracę, proaktywną komunikację;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość procesów zakupowych;
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office, SAP / Oracle;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dbałość o szczegóły;

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej;
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.