Ekspert ds. Sprzedaży w Kanale Agencyjnym

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji i międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Ekspert ds. Sprzedaży w Kanale AgencyjnymMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Opracowywanie strategii sprzedaży, współtworzenie założeń produktów sprzedawanych w sieci;
  • Pozyskiwanie do współpracy partnerów dostarczających produkty oraz punkty sprzedaży;
  • Dostosowywanie procesów dystrybucji w tym narzędzi wspomagających sprzedaż produktów gotówkowych;
  • Motywowanie oraz szkolenie doradców sprzedaży;
  • Dbanie o utrzymanie wysokich standardów analizy rzeczywistych potrzeb klienta;
  • Współpraca z bankami, towarzystwami ubezpieczeń i  innymi instytucjami.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w strukturach bankowych lub/i pośrednika finansowego;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych  i ubezpieczeniowych;
  • Znajomość funkcjonowania różnych instytucji finansowych (banków, pośredników finansowych);
  • Doświadczenie w obszarze kredytów konsumenckich w zakresie pozyskania do współpracy kluczowych partnerów;
  • Doświadczenie w organizowaniu sprzedaży poprzez partnerów zewnętrznych;
  • Wysoki poziom komunikatywności;
  • Ogromne zaangażowanie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Kreatywną pracę połączoną z realnym wpływem na realizację zadań;
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia;
  • Opiekę medyczną i benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.