Opis stanowiska pracy

EDF to światowy lider na rynku energii elektrycznej obejmujący wszystkie obszary działalności: wytwarzanie (od energetyki atomowej, po energetykę odnawialną), dystrybucję, sprzedaż i handel. W Polsce jest obecny od 16 lat, ma 10% udziału w rynku energii elektrycznej i 15% udziału w rynku ciepła sieciowego w Polsce.

W związku z rozwojem struktury sprzedażowej Biznesowa,com Sp. z o.o. autoryzowany partner EDF Polska S.A., poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Ekspert ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów biznesowych,
- umiejętność dopasowania oferty do potrzeb klienta,
- prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami,
- tworzenie bazy klientów,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
- realizowanie planów sprzedaży,
- raportowanie prowadzonych działań.

Oferujemy:
- umowę zlecenie, po dobrych wynikach umowę o pracę,
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych,
- przejrzysty system wynagrodzenia,
- elastyczny czas pracy,
- gwarantujemy szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- wsparcie przy tworzeniu oferty dla klientów oraz pomoc przy negocjacjach,
- pracę w ambitnym i rozwijającym się zespole nastawionym na sukcesy.

Wymagania

- zaangażowanie w działanie,
- samodzielność,
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Działamy na terenie całej Polski z sukcesami od 2009 roku. Wielol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi