Ekspert ds. księgowości i administracji

Net Ideas Sp. z o.o. Sp. k.

15-879 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz się rozwijać i dobrze zarabiać??

Net Ideas jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętym e-marketingiem, sprzedażą i promocją w Internecie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Eksperta ds. księgowości i administracji
Miejsce pracy: Białystok

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rzetelne i drobiazgowe
prowadzenie dokumentacji, za obszar administracyjny i przygotowywanie
rozliczeń księgowo-finansowych. Dodatkowo, do zadań należeć będzie kontakt z
podmiotami zewnętrznymi.

Firma jest otwarta na podjęcie współpracy z osobą z minimum 2 letnim
doświadczeniem w na podobnym stanowisku, która miała okazję wypełniać
szeroki zakres obowiązków poprzez księgowość,raportowanie, aż po
administrację. Ważna jest znajomość pakietu Microsoft Office. Ze względu na
międzynarodowe środowisko w jakim porusza się nasza firma
, kandydat/ka na to stanowisko powinien znać podstawy języka angielskiego.

Wymagania

Oferujemy:
- Pracę w młodym i dynamicznie działającym zespole
- Ciekawe i rozwojowe stanowisko
- Udział w współtworzeniu nowatorskich rozwiązań komunikacji online
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

Naszą Firmę cechuje innowacyjność i profesjonalizm, oferujemy stałe
wynagrodzenie, wiele wyzwań zawodowych oraz możliwość zdobycia
doświadczenia międzynarodowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Prezentacja firmy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szerok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa