Ekspedientka / Asystentka Dietetyka Naturhouse

Biznes-Box

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku jest pierwszą osobą, z którą ma kontakt klient Naturehouse. Pełni rolę asystentki dietetyczki. Promuje punkt Naturhouse, utrzymuje stały kontakt z klientem, nawiązuje z nim "przyjazne relacje", pomaga dietetyczce w utrzymaniu porządku w sklepie oraz sprzedaży i osiągnięciu celów wyznaczonych przez centralę Naturhouse. Zapewniania najwyższy poziom obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami. Pracuje z komputerem, tworzy wszelkiego rodzaju raporty, karty, grafiki, itp. Udziela się w akcjach promocyjnych (w tym ulotki).

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę
  • Wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • Dobra obsługa komputera
  • Doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Status bezrobotnego w PUP Toruń

Dokumenty Aplikacyjne: CV + List motywacyjny

List motywacyjny proszę zawrzeć w pliku z CV.

Załączone CV powinno być opisane jak poniżej:

Imię_Nazwisko-CV

Prezentacja firmy

Głównym profilem działalności jest doradztwo żywieniowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy - staż z PUP Toruń - później umowa na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
997PLN - 997PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia