Ekspedient stoisko mięsne

Rzeźnik Artysta

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witam

Zatrudnię osobę na stanowisku ekspedienta stoiska mięsnego.
Stoiska są zlokalizowane na sklepach MarcPolu w galeriach: Hala Gwardii, Podkowa Leśna oraz Łomianki (proszę o wybór lokalizacji w zgłoszeniu CV)

Jesteśmy firmą z tradycjami rzeźniczymi, naszym sztandarowym produktem jest wołowina sezonowana z ras czysto mięsnych, pochodząca z najlepszych polskich hodowli.

Do obowiązków pracownika należeć będzie: obsługa klienta, utrzymanie estetyki i higieny na stanowisku ekspozycyjnym, dbanie o najwyższe standardy obsługi wymagających klientów.

Od kandydata wymagamy:
- doświadczenia w pracy z mięsem, masarz, rzeźnik, rozbieracz.
- umiejętności podziału i znajomość zasadniczych elementów półtusz (lub chęć nauki)
- doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej.
- wysokiej kultury osobistej
- książeczki sanepidu z ważnymi badaniami
- chętnie wykształcenia kierunkowego

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz wyborem lokalizacji.na adres email.

Prezentacja firmy

Rzeźnik Artysta to nowoczesny dystrybutor mięs trudno dostępnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie