Ekspedient/ka - Kazimierza Wielka

InterKadra Sp. z o.o.

Kazimierza Wielka, świętokrzyskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kazimierza Wielka

Numer referencyjny: KS/0916/KW

Obowiązki:

- Obsługa kasy fiskalnej,

- Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów,

- Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,

- Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

- Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny,

- Odpowiedzialność i zaangażowanie,

- Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem,

- Sumienność, uczciwość.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej,

- Pracę dla osób w każdym wieku!

- Stawkę godzinową,

- Pracę zlokalizowaną w markecie przy ul. 1 Maja w Kazimierzy Wielkiej.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

- Sumienność,
- Uczciwość.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.