Edukator, Specjalista ds.Marketingu w Sprzęcie Medycznym

SPRING PROFESSIONAL

Warszawa, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Warszawa

Spring Professional dla swojego Klienta, międzynarodowego producenta sprzętu i akcesoriów medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Edukator, Specialista ds.Marketingu w Sprzęcie Medycznym

Region: mazowieckie

Raportowanie: bezpośrednio do Dyrektora ds. Marketingu

Praca w terenie: 60%

Opis stanowiska:

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w celu promocji, edukacji i wspierania sprzedaży produktów medycznych w środowisku medycznym związanym z obszarami terapeutycznymi jak pediatria, ginekologia, położnictwo, neonatologia

- działania marketingowe związane z promocją produktów w środowisku medycznym

- wpływ na kreowanie strategii marketingowej w obszarze promocji szpitalnej

- zrozumienie działań marketingowych w kontekście ustawy o wyrobach medycznych

- wsparcie procedur rejestracyjnych produktów medycznych ( sprzęt)

- wspieranie, realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej firmy w strukturach szpitalnych, środowiskach medycznych

- budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze środowiskiem medycznym ( lekarze, pielęgniarki, położne) na poziomie KOL’s, Szpitali Specjalistycznych i Klinik

- promowanie bardzo innowacyjnych rozwiązań medycznych z obszaru sprzętu medycznego oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w głównych ośrodkach klinicznych na podległym terenie

- merytoryczne przygotowanie personelu placówek służby zdrowia do dalszego edukowania i promowania sprzętu, do stosowania oferowanych produktów przez użytkowników końcowych

- udział w warsztatach, konferencjach i szkoleniach tematycznych, organizacja spotkań promocyjno-edukacyjnych

- miejsce pracy: Warszawa, obszar działania: teren całego kraju

Wymagania:

- wykształcenie wyższe położnicze lub pielęgniarskie oraz pokrewne będzie atutem

- dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- doświadczenie minimum 2 lata w obszarach związanych z marketingiem i promocją produktów w środowisku medycznym

- min. roczne doświadczenie sprzedażowe w branży medycznej (lecznictwo zamknięte, ginekologia, neonatologia, położnictwo

- wysoka motywacja do pracy w sprzedaży oraz silne nastawienie na cel

- dyspozycyjność i mobilność, otwartość do wykonywania działań służbowych

- kultura osobista i etyka w działaniu, kreatywność, wytrwałość samodzielność w działaniu

- bardzo wysokie kompetencje

- aktualne prawo jazdy kat. B oraz otwartość na podróże służbowe około 60% czasu pracy.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia, stałą pensję, benefity pozapłacowe oraz premie

- pracę w nowoczesnym środowisku w oparciu o najwyższe standardy

- stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej organizacji

- narzędzia pracy - samochód, komputer, telefon oraz duże możliwości rozwoju zawodowego