Opis stanowiska pracy

Posiadasz zdolności analityczne i praktyczną znajomość narzędzia Google Analytics?

Chciałbyś pracować w zespole specjalistów realizujących projekty dla polskich i zagranicznych Klientów z branży hotelarskiej?

Dołącz do nas! :)

Głowne zadania

  • Implementacja i konfiguracja Google Analytics, Google Tag Managera i innych narzędzi analitycznych
  • Raportowanie oraz wyprowadzanie rekomendacji w obszarze E-Commerce
  • Przygotowywanie analiz trendów rynkowych
  • Analizy sprzedaży realizowanej poprzez system rezerwacyjny

Wymagania

Wymagania

  • Umiejętność analizy danych, formułowania wniosków i przekazania ich w zwięzłej formie i w zrozumiałym dla biznesu języku
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics i Google Tag Manager – zarówno w zakresie implementacji, jak i raportowania
  • Znajomość innych narzędzi analitycznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność wyciągania wniosków z danych webowych na potrzeby optymalizacji konwersji, polepszenia UX oraz optymalizacji kampanii
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

Mile widziana podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w szybko rozwijającej się firmie
  • Duże możliwości rozwoju i różnego typu szkolenia
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Biuro zlokalizowane w samym centrum Poznania
  • Dopłaty do kart MultiSport inne benefity
  • Kurs języka angielskiego
  • Codzienne dostawy świeżych owochód do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Analityka