E-commerce manager, branża fashion+kosmetyki

Malibra

30-331 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna agencja reklamowa z Krakowa pracująca dla dużych marek, rozwijająca inspirujące projekty w branży e-marketingu poszukuje Managera Sklepu Internetowego.

MANAGER SKLEPU INTERNETOWEGO w branży KOSMETYCZNEJ / MODOWEJ

branża: moda męska, kosmetyki, gadżety.

miejsce pracy: Kraków

Proponujemy pracę przy ekscytującym projekcie marketingu i sprzedaży tworzonej przez nas męskiej marki modowej.

Obowiązki na tym stanowisku to m.in:

  • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży, monitoring rynku, konkurencji, opracowywanie i wdrażanie promocji.

  • Realizacja strategii operacyjnej i logistycznej funkcjonowania sklepu internetowego,

  • Bieżąca obsługa zamówień i organizacja działalności sklepu internetowego,

  • Bieżąca administracja sklepem:
  1. aktualizacja (opisy, zdjęcia, ceny)
  2. wprowadzanie nowości
  3. zbieranie opinii
  4. porównywarki cenowe
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami
  1. komunikatory
  2. newslettery
  3. terminowe odpisywanie na maile
  • Monitoring rynku, konkurencji, opracowywanie i wdrażanie promocji.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu rozwój biznesu.

Oferujemy ciekawą pracę dla marki o dużych aspiracjach w e-commerce oraz:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia uzależniona od wygenerowanych zysków),
  • Umowę o pracę lub umowę agencyjną.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku managerskim w e-commerce,
  • Znajomość działania e-sklepów i serwisów sprzedażowych,
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy, dobra organizacja,
  • Otwartość na nowe wyzwania oraz twórcze podejście do stawianych zadań,

Mile widziane doświadczenie w branży: fashion i kosmetycznej (!) oraz przede wszystkim poparte sukcesami lub referencjami doświadczenie w e-commerce.

Prezentacja firmy

AGENCJA REKLAMOWA FULL SERVICE KRAKÓW WARSZAWA, KONSORCJUM GRUPA 365NET

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 750PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce