E-Channel Support Specialist z językiem Francuskim

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

Nie oczekujemy doświadczenia !

Lokalizacja: Kraków

Jeśli jesteś sumienny I przestrzegasz terminów

Potrafisz gromadzić i analizować dokumentację oraz pracować skutecznie z kluczowymi interesariuszami, aby zapewnić wzajemnie satysfakcjonujące rozwiązywanie kluczowych problemów

Jest to praca idealna dla Ciebie !

Obowiązki

 Przetwarzanie dokumentacji klienta w celu osiągnięcia uzgodnionych standardów,

• Obsługa połączeń z klientami (Inbound / Outbound) i wdrażanie projektu e-Channel zgodnie z

• procedurami i standardami HSBC,

• Zapewnienie usługi przetwarzania wysokiej jakości w celu osiągnięcia maksymalnej satysfakcji klienta w ramach określonych umów o gwarantowanym poziomie usług

• Rozwiązywanie problemów lub odpowiednio przekazywane ich wraz z zaleceniami,

• Budowanie doskonałych relacji z interesariuszami i zapewnienie najlepszej jakości zarządzania kontem przy rozwiązywaniu zapytań klientów,

• Inne obowiązki zależą od przydzielonego procesu (np. Wdrożenia projektu, utrzymanie systemu i rozwój infrastruktury).

 Wymagania :

• Biegła znajomość języka francuskiego i dobra angielskiego,

• Dobre umiejętności konwersacyjne, aby przyciągnąć uwagę klienta przez telefon,

• Umiejętność pisania listów biznesowych i raportów

• Umiejętność rozumienia i interpretowania danych numerycznych.

• Zdolności rozwiązywania problemów,

• Organizacja pracy własnej,

• Znajomość produktów GLCM / kanałów elektronicznych będzie zaletą,

• Zdolność do budowania dobrych relacji z ludźmi.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Pakiet szkoleń wprowadzających,

• Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji

• Możliwości rozwoju,

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Prywatna opieka zdrowotna, świadczenia dla pracowników

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.