Opis stanowiska pracy

Współpraca z serwisem internetowym o reklamie i marketingu. Pisanie artykułów.

Wymagania

Łatwość pisania artykułów w zadanym formacie i na określony temat.
Orientacja w problematyce marketingowej. Poczucie humoru.
Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji zarówno w Internecie, jak i poza nim.
Znajomość angielskiego.
Rzetelność, dociekliwość.

Mile widziane

Znajomość innego języka obcego niż angielski.
Doświadczenie w pisaniu artykułów.
Wykształcenie kierunkowe (marketing, zarządzanie, socjologia, psychologia, dziennikarstwo lub pokrewne)

Prezentacja firmy

Pallad Media to edukacyjne wydawnictwo branżowe: jest właściciele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo