Dziennikarz współpracownik w portalu ekologicznym

We Say Sp. z o.o.

Katowice-Gostyń, śląskie

Opis stanowiska pracy

Masz dobre pióro? Lubisz wyzwania i pracę w kreatywnym, młodym zespole? Chcesz pracować w mediach, a do tego robić coś naprawdę ważnego? Ta praca czeka na Ciebie!

Szukamy młodych ludzi z pasją tworzenia. Proponujemy pracę w nowopowstałym portalu ekologicznym. Sprawy środowiska nie są Ci obojętne, chciałbyś mieć wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość?

Przyjdź do nas i przejdź na zieloną stronę mocy!

Wymagania

mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej portali internetowych
znajomość pakietu MS Office
umiejętność pisania i redagowania tekstów
umiejętność wyszukiwania informacji
znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
kreatywność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Wydawca portalu lifestylowego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo