Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem nowego w polskim internecie portalu lifestyle’owego dla mężczyzn, poszukujemy redaktorów do następujących działów tematycznych:

  • MODA I STYL
  • PSYCHOLOGIA I ROZWÓJ OSOBISTY
  • PODRÓŻE
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • HISTORIA
  • KOBIECY PUNKT WIDZENIA
  • FILM I KSIĄŻKA
  • SPORT I MOTORYZACJA

Współpraca ma charakter zdalny, wynagrodzenie wypłacane jest w systemie premiowym w zależności od liczby opublikowanych na portalu tekstów.

Wymagania

  • lekkie pióro
  • zainteresowanie wybraną tematyką
  • sumienność, dokładność i kreatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w dziennikarstwie (wraz z portfolio)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (wymagany!) zawierającym informację o wyborze tematyki i oczekiwanym wynagrodzedzeniu za jeden tekst.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w BetIntelligence Sp. z o.o. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do BetIntelligence Sp z o.o."

Prezentacja firmy

BetIntelligence Sp. z o.o. to nowopowstały innowacyjny projekt łą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo