Dziennikarz (Farmacja lub Kosmetologia)

Bio-Tech Media Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Łódź

Region: Łódzkie

Bio-Tech Media Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze mediów LifeScience.

Wspieramy dedykowane rozwiązania sprzedaży i narzędzi biznesowych dla firm biosektora.

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku ogólnopolskim firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Dziennikarz Portalu Biotechnologia.pl (Farmacja, Kosmetologia)

Opis stanowiska:

Pisanie artykułów dla serwisów internetowych: biotechnologia.pl, labnews.pl, cebiotech.com
Tworzenie, redagowanie, korekta publikacji branżowych z sektora life science
Aktualizacja portali branżowych wydawnictwa Bio-Tech Media Sp. z o.o.
Współpraca z mediami.

Oferujemy:

- Współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Płacę zależną od efektów pracy

- Niezbędne narzędzia pracy dziennikarza: dyktafon, aparat i in.

- Możliwość nawiązania kontaktów z branżowymi specjalistami

- Możliwość samorozwoju

Oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy dziennikarskiej

- Dobrej znajomości języka angielskiego

- Dużej sprawności w posługiwaniu się językiem polskim

- Umiejętności pracy pod presją czasu i pracy w zespole

- Pełne zaangażowanie we współpracę

Monika Markut
Prezes Zarządu

Prezentacja firmy

Bio-Tech Media Sp. z o. o. działa od 2012r. w sektorze wydawniczym innow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 700PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo