Dziennikarka / dziennikarz miejskiego serwisu internetowego

Happy Group

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Happy Group – wydawca miejskich serwisów internetowych o tematyce związanej ze stylem życia – podejmie współpracę z dziennikarzem/dziennikarką z Zielonej Góry.

Opis stanowiska:

Do zadań osoby współpracującej z Happy Group będzie należało przygotowywanie artykułów i wywiadów oraz samodzielne zamieszczanie ich w serwisie, a także promocja treści w mediach społecznościowych i uzupełnianie kalendarium wydarzeń.

Oferujemy:

- możliwość dowolnego dostosowania godzin pracy

- pracę zdalną

- stałe wynagrodzenie

- umowę o dzieło

- niezbędne szkolenia

- wsparcie zespołu i stały kontakt z dziennikarzami z innych miast

- dużą swobodę działania i możliwość współtworzenia ciekawego dla mieszkańców miasta miejsca w internecie

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy dziennikarskiej

- zainteresowania tematyką związaną ze stylem życia i sposobami spędzania wolnego czasu w mieście

- doskonałej orientacji w sprawach związanych z życiem miasta

- intuicji i kreatywności w doborze tematów

- sprawnego, szybkiego i bezbłędnego przygotowywania tekstów

- umiejętności organizacji własnej pracy

- odpowiedzialności, rzetelności i dokładności

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, a także trzech przykładów autorskich materiałów dziennikarskich (pliki z tekstami lub linki do publikacji).

Prezentacja firmy

Happy Group jest wydawcą miejskich serwisów internetowych o tematyce zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo