Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do działu marketingu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• planowania i wdrażanie działań promocyjnych
• prowadzenie kampanii marketingowych – internet, prasa, radio, outdoor
• przygotowywanie materiałów drukowanych
• aktualizację stron internetowych
• tworzenie tekstów marketingowych
• analizowanie osiąganych rezultatów oraz usprawnianie procesów mailingowych
• współpracę z innymi działami w firmie w zakresie realizowanych zadań

Wymagania

Szukamy osoby, która:
• posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• swobodnie posługuje się językiem angielskim lub niemieckim
• potrafi pracować samodzielnie oraz zespołowo
• jest dobrze zorganizowana
• potrafi poruszać się po systemach CMS
• zna zasady content marketingu
• posiada prawo jazdy kat. B
Mile widziane będą także:
• znajomość HTML oraz CSS,
• znajomość systemu blogspot lub pokrewnych.
• znajomość rynku budowlanego/ nieruchomości
Zapewniamy:
• wynagrodzenie na rynkowym poziomie, odpowiednie do umiejętności
• możliwość rozwoju
• pracę w stabilnej firmie, w biurze w centrum Jeleniej Góry

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:<br/>- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM<br/>- OB... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media